Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
21 ноября 2019
2,8 °C
небольшой снег

статьи

БЕЗПЕЧНИМИ ДОРОГАМИ ДО ЄВРО-2012!
24 мая 2012, 00:00
БЕЗПЕЧНИМИ ДОРОГАМИ ДО ЄВРО-2012!
«Безпечними дорогами до Євро 2012!» - під таким гаслом провели акцію ЮІРівці Гайсинської інтернат-гімназії, що на Вінниччині. Звернути увагу громадськості на проблему аварійності, безпеки дорожнього руху і дотримання його Правил – ось головна мета юних інспекторів руху. Напередодні європейських масштабів заходу школярі висловили власну думку на бачення сучасної проблеми в сфері безпеки дорожнього руху. Тому, закликавши на допомогу головних героїв «Євро-2012», пішли на дорогу пропагувати Правила дорожнього руху та переконувати його учасників у необхідності їх дотримання, адже у Європі рівень дорожньо-транспортного травматизму значно менший.
- Ми роздаємо пішоходам підготовлені нами листівки та стараємося переконати їх у необхідності дотримання Правил дорожнього руху, - розповіла учасниця акції, учениця 7 класу, командир загону юних інспекторів руху Алла Поліщук. – Учням молодших класів допомагаємо перейти дорогу, адже наша школа знаходиться біля великого перехрестя, де пролягає дорога державного значення Львів – Кіровоград – Знам’янка. Порушників зупиняємо, а законослухняних пішоходів заохочуємо подякою, а ще за їх бажання пропонуємо cфотографуватися на згадку.
У європейського заходу має бути відповідне лице. А це не тільки європейського рівня стадіони та комфортабельні готелі - це і зниження аварійності і правопорушень на дорогах.
Проведена акція не залишила байдужих городян. Усі бажали сфотографуватися з юними інспекторами дорожнього руху, які є неодноразовими призерами Всеукраїнських і міжнародних конкурсів.
«Хвилинками безпеки» завершилася акція у молодших класах гімназії.
- Під час таких «хвилинок», а їх ми проводимо не тільки сьогодні, а й впродовж усього навчального року, ми розповідаємо початківцям ,як потрібно переходити проїжджу частину дороги за різних умов, - розповіла далі Алла Поліщук. – Нагадуємо дітям Правила дорожнього.

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області
Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий