Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
13 декабря 2019
0,2 °C
пасмурно

статьи

23-24 ЧЕРВНЯ - ФОТОПОДІЯ РОКУ! ТРЕТІЙ ВІННИЦЬКИЙ ФОТОКВЕСТ
11 июня 2012, 00:00
23-24 ЧЕРВНЯ - ФОТОПОДІЯ РОКУ! ТРЕТІЙ ВІННИЦЬКИЙ ФОТОКВЕСТ

 

 

Ти молодий, енергійний, любиш фотографувати все і всіх, маєш чимало друзів і вважаєш себе креативою особистістю? Спробуй свої сили в третьому Вінницькому фотоквесті від Vinbazar.com. Збери команду друзів, реєструйся та перемагай. Учасників очікують чудовий настрій, азартні змагання, незабутні вихідні.

Цього року квест проходитиме в два етапи: 23 червня фотозмагання, 24 червня - фотошоу та вшанування переможців.

За умовами квесту учасники мають виконати 7 завдань від організаторів. По закінченню гри команда має передати 7 світлин - одне завдання, одна світлина . Команду-переможця визначає компетентне жюрі шляхом анонімного голосування.

Для участі потрібна команда, фотоапарат та прагнення до перемоги. До знімального пристрою є лише одна вимога - він мусить бути цифровим, щоб фото можна було завантажити на комп’ютер. Усе інше не грає ролі. Можна використовувати, як професійні дзеркальні фотоапарати так і звичайні “мильниці”. Головне оригінально підійти до виконання завдань. Досвід попередніх фотоквестів показує - перемогу здобувають творчі фото з цікавими неординарними задумами.

Попередню реєстрацію учасників вже розпочато на сайті Vinbazar.cом. Зареєструвати команду зможуть і безпосередньо на місці старту (площа Театральна).

Змагання фотолюбителів не обмежене кордонами. До ваших послуг ціле місто. Неважливо, де Ви будете робити світлини, головне щоб вони викликали захоплення у глядачів. За час відведений на виконання завдань команда може вільно пересуватись по місту та виконувати знімки у будь-яких місцях на свій вибір.

Основний критерій при оцінювані фото - це креативність задуму. Нестандартний підхід до виконання завдань - запорука перемоги. Проявіть усі ваші творчі здібності та отримайте призи. Підходьте нестандартно до виконання завдань і ваші ідей принесуть команді перемогу в Третьому Вінницькому Фотоквесті.

Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий