Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
14 ноября 2019
6,0 °C
ясно

статьи

16 КВІТНЯ СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"
17 апреля 2012, 00:00
16 КВІТНЯ СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

Всеукраїнський благодійний фонд

Регіональне представництво у Вінниці

 

Регіональний представник ВБФ Серце до Серця у Вінницькій області

Олена Бессараба, Тел.: (097) 9027612; (063) 4383720 e-mail: bessaraba@rambler.ru16 квітня стартувала Всеукраїнська акція «Серце до серця»

16 квітня в усіх областях України стартувала VII благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» і триватиме до 6 травня.

Мета цієї акції полягає у залученні громадськості до збору коштів для придбання медичного обладнання для допомоги дітям хворим на цукровий діабет.

Акція проводиться уже всьоме. Минулого року у Вінницькій області було зібрано понад 533 тис. грн., за рахунок яких було закуплено 17 помп для автоматичного введення інсуліну та визначення рівня глюкози у крові хворих на цукровий діабет дітей, а також систему постійного моніторингу глюкози для обласного клінічного ендокринологічного диспансеру.

Вартість однієї такої помпи сягає 35 тисяч грн. На жаль, цього не достатньо, адже цукровим діабетом хворіє дуже багато дітей. Тому було прийнято рішення у цьому році також присвятити благодійну акцію цій темі.

У період із 16 квітня по 4 травня акція має пройти в усіх в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

Фінал акції відбуватиметься 5-6 травня 2012 року у всіх районах і містах області, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях Вінниччини кошти.

Вперше у Вінниці на площі Стуса («Книжка») 6 травня відбудеться фінальний концерт акції за участі зразкових колективів районів області, вихованців Центру розвитку сім’ї та дитини «Дивосвіт», кращих танцюристів студії спортивного бального танцю «Alemana», кращих вокалістів міста та ін. Головний гість свята – гурт «ТІК».

За час проведення благодійної акції волонтери фонду по всій Україні, та у Вінницькій області зокрема, у спеціальні скриньки збиратимуть благодійні внески на закупівлю інсулінових помп дітям, хворим на цукровий діабет. Минулого року Вінниччина посіла перше місце в Україні по кількості зібраних коштів та отримала найпочеснішу нагороду, яку створили діти — «Золоте серце України».

Протягом акції будуть проводитися різноманітні концерти, змагання, виставки та аукціони, виручені гроші з яких також долучатимуться до загальної суми. Кожен волонтер матиме скриньку з номером, захищену печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та бедж-ідентифікатор. Також волонтери матимуть наклейки-сердечка, які прикріплюватимуть усім, хто кидатиме гроші в скриньку — так буде створено візуальну картину тих людей, які вже долучилися до акції.

Для прозорості та довіри гроші, котрі збирають в скриньки волонтери, рахують банківські працівники, які одразу переводять кошти на рахунок Фонду (для цього у день Акції в містах-обласних центрах для волонтерів відчинені відділення обраного банку). Загальна сума на цьому рахунку широко висвітлюється в ЗМІ та є доступною на інтернет-сторінці Фонду http://fsds.in.ua/

ДОВІДКА:

За роки існування фонду вдалося зібрати суму понад 12 млн. грн, зокрема у Вінницькій області було зібрано 1 058 440,80грн. Два роки поспіль ці кошти були спрямовані на закупівлю обладнання для діагностики та лікування дітей з вадами слуху, ще два роки допомагали дітям з вадами зору, у 2010 — це було обладнання для неонатальних центрів, у 2011 — акцію присвячено допомозі дітям, хворим на цукровий діабет.

За останні роки діабет значно «помолодшав» — у Вінницькій області 113 дітей віком до 10 років хворі на цукровий діабет і це страшна проблема. Завдяки 17 помпам, які вдалося закупити на зібрані кошти Фонду «Серце до серця», діти відчули справжню радість життя. Раніше їм доводилося робити по 5 ін’єкцій інсуліну на добу! Із цих 17 помп 6 передали у Вінницю і 11 на область. Відомо, що вже 3 родини з того часу самостійно зібрали кошти і придбали цей пристрій.
 

Прес-секретар БФ «Серце до серця» у Вінницькій області Віталія Короленко

e-mail: serce-vin@mail.ru

tel: (063) 954 99 48Комментарии: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий