Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 серпня 2022
28,3 °C
ясно

Афіша

Єті

Єті

Дата
03 жовтня - 20 жовтня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США, Китай, 2019

Жанр: анімаційна комедія
Режисeр: Джилл Калтон, Тодд Вілдерман
У ролях: Сара Полсон, Елберт Цай, Хлоя Беннет, Едді Іззард, Тенцінг Норгай Трейнор, Мішель Вонг
Сценарій: Джилл Калтон
Тривалість: 97 хв.

Лу все своє життя мріяла про пригоди та подорожі, про які їй колись розповідав батько. Із тих пір, як його не стало, пройшло багато років, але нічого цікавого в житті дівчини так і не відбувалося. Більше того, вона готова щовечора втікати від своєї рідні в курінь на даху, адже там набагато більше затишку. Одного разу в цьому курені Лу знайшла незвичайного гостя – цілого Єті. Вони подружилися, і дівчина вирішила, що його потрібно доставити на батьківщину на Еверест. Разом із вірними друзями вона готова пройти це випробування, де буде і злісна корпорація, і неймовірні події, і магія, і багато чого іншого. Це історія про дружбу та відданість, що би не траплялося навколо.

Режисерами мультфільму стали Джилл Калтон і Тодд Вілдерман. Якщо перша раніше займалася проектом “Сезон полювання” (2006), то другому довірили сиквел “Сезон полювання 2″ (2008).

Ролі в картині озвучували: Хлоя Беннет (серіал “Агенти Щ.И.Т.”), Сара Полсон (“Гріффін і Фенікс: На краю щастя” (2006), “12 років рабства” (2013), “Кафе “Блакитна сойка”” (2016)), Альберт Цай (серіал “Як я зустрів вашу маму”).

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар