Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 червня 2022
29,2 °C
ясно

Афіша

XVII Міжнародний фестиваль ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк.

XVII Міжнародний фестиваль ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк.

Дата
12 травня - 17 травня
Місце 
Вінницькій обласній філармоніїї ім. М.Д.Леонтовича

ПРАЦІВНИКАМ ЗМІ ВІННИЧЧИНИ
З 12-го по 17 травня у Вінницькій обласній філармоніїї ім. М.Д.Леонтовича проходитиме традиційний для цієї пори XVII Міжнародний фестиваль ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк.

Його програма, як завжди, унікальна і наповнена сюрпризами. А цього року ще й серед учасників фестивалю глядачі побачать непересічних особистостей (і не побоїмося цього слова) нащадків прославлених персон.
Оргкомітет фестивалю готовий поділитись подробицями майбутнього свята музики з представниками ЗМІ нашого краю і запрошує їх на свою прес-конференцію до обласної філармонії 15 квітня на 15-ту годину.

На веб-сторінці філармонії (http://filarm.vn.ua) вже зараз можна побачити окремі фестивальні матеріали для майбутніх публікацій. Вона також з’являтимуться і в її акаунті на Facebook. Тому радимо усім зацікавленим підписуватись на наші новини. У фестивальні дні тут з’являтимуться оперативні повідомлення, фото і відеоматеріали, придатні для професійного використання у ЗМІ без авторських прав.

Серед цьогорічних організаторських новинок фестивалю можна назвати можливість придбання квитків online, що вже стало звичним для інших концертів філармонії.

Але не будемо відбирати хліб у журналістів і надамо їм можливість першими повідомити все, все, все про XVII Міжнародний фестиваль ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк у Вінниці. Тож, до зустрічі 15 квітня у залі філармонії на прес-конференції дирекції фестивалю.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар