Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,7 °C
небольшой снег

Афіша

Вінниця зустрічає “VinCornFest 2020” ─ фестиваль солодкої кукурудзи

Вінниця зустрічає “VinCornFest 2020” ─ фестиваль солодкої кукурудзи

Дата
08 серпня - 09 серпня
Місце 
Фермерський стенд в Славному

 У минулому році ми провели VinCornFest з трьома локаціями: поле, семінар, парк. У цьому нам всім не дає зібратися коронавірус :( Але ми не впадаємо у відчай!!!

8-9 серпня ми чекаємо на Вас на фермерському стенді в Славному.  Як і в тому році, мета  фестивалю – пуляризувати солодку кукурудзу як смачний і корисний український продукт та донести ідею здорового харчування.

Заплановане паралельне функціонування двох майданчиків: перший –дегустаційний, другий – селекційний.

Дегустація на полі гібридизації буде відкрита 8 серпня з 10 ранку до 16 вечора з можливістю спробувати різні гібриди суперсолодкї кукурудзи (біколор, біла, жовта), в тому числі і фіолетової кукурудзи.

Відвідування селекційної ділянки селекціонера Михайла Нагорняка, на якій росте 98 сортів / гібридів кукурудзи, з яких 10 фіолетового кольору – згідно зі списками зареєстрованих учасників.

Учені штату Іллінойс (США) та Університету Чжецзян (Китай) провели низку досліджень і довели, що фіолетова кукурудза має унікальні властивості та особливо корисна для людей, хворих на цукровий діабет другого типу. Цикл досліджень, виконаних на гризунах, засвідчив, що тварини, які їли фіолетову кукурудзу, не мали ожиріння й почувалися набагато краще ніж ті, що їли звичайний корм.

«Літній план безпеки»

Безпека вашої родини і наших співробітників завжди була для нас пріоритетом! Кожен сезон ми шукаємо засоби зробити так, щоб було краще, і цей сезон нічим не відрізняється. З огляду на  особливості сезону 2020, ми зробили реєстраційну форму https://bit.ly/VinCornFest2020, заповнивши яку Ви гарантовано потрапите в одну з міні-груп відвідувачів заходу без ризику зараження.

Р.S. І ми розповімо, чому спеціально виведені сорти суперсолодкої кукурудзи потрібно варити не більше 5 хвилин J

 

 

Організатори: спілка фермерів FB “Все про солодку кукурудзу”.
https://www.facebook.com/allaboutcorn/
моб. (067) 432-30-43

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар