Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,7 °C
небольшой снег

Афіша

Відок: Імператор Парижа

Відок: Імператор Парижа

Дата
29 липня - 31 липня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

Франція, 2018

Жанр: трилер
Режисeр: Жан-Франсуа Ріше
У ролях: Венсан Кассель, Ольга Куриленко, Фрейя Мавор, Аугуст Діль, Дені Меноше, Дені Лаван
Сценарій: Жан-Франсуа Ріше, Ерік Беснард

Ежен Франсуа Відок – це реальна легендарна особистість в історії Франції. Більшу частину життя він був геніальним злочинцем. Постійно нові міста, нові професії, і все більш небезпечні афери. Його не раз ловили, але що в нього виходило найкраще, так це робити втечі з в’язниці. Таке життя могло би тривати для француза до його смерті (швидкої чи ні), але все закінчилося досить несподівано – французький уряд найняв Відока на посаду начальника відділу поліції. Саме його особливі навички повинні допомогти в затриманні або знищенні найнебезпечніших злочинців Парижа. Той, хто знає світ злодіїв і вбивць зсередини, краще за інших розуміє їх психологію.

Режисером фільму став Жан-Франсуа Ріше, який відомий за проектами «Напад на 13-у дільницю» (2005), «Ворог держави №1″ (2008), «Цей незграбний момент» (2015).

Ролі в картині виконали: Венсан Кассель («Ненависть» (1995), «Квартира» (1996), «Чорний лебідь» (2010)), Ольга Куриленко («Макс Пейн», «Квант милосердя» (обидві 2008), «Облівіон» (2013)), Фрея Мавор («Дама в окулярах і з рушницею в автомобілі» (2015), «Ви помрете або ми повернемо вам гроші» (2018)).

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар