Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
11 серпня 2022
22,3 °C
дождь

Афіша

Тренінг «Прорив до Успіху™. Експрес-курс» у Вінниці

Тренінг «Прорив до Успіху™. Експрес-курс» у Вінниці

Дата
30 липня
Місце 
МЦ «Квадрат» вул.Театральна, 15

Тренінг Миколи Латанського «Прорив до Успіху™. Експрес-курс» відбудеться у Вінниці 30-го липня о 19:00. УЧАСТЬ — БЕЗКОШТОВНА! https://ukraineofdreams.com/Vinnitsa-join

На вечірньому експрес-курсі за 2,5 години ви зможете вивчити п’ять елементів Формули прориву і отримати практичні інструменти, щоб на своєму місці у своєму місті створювати країну мрії.

Українців навчать мислити, брати своє життя під контроль і досягати успіху

В Україні стартувала спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, розроблена Академією Справжнього Успіху в межах проекту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи Миколи і Тетяни Латанських.

Тренінги планується провести в 154 українських містах, а навчити щонайменше 15 000 українців. Отримані знання та продовження роботи над собою підвищить їх шанси на успіх у житті й бізнесі, сформують розуміння, як підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань і, як результат, стимулюватимуть позитивні зміни в країні.

На сьогодні тренінг пройшли вже більше 2000 осіб в 20+ містах. Це люди у віці від 18 до 60+ років. По відгукам після роботи з учасниками організатори проекту побачили наскільки затребуване таке навчання. Багато людей в Україні сьогодні перестали вірити в себе, навіть якщо знають як досягти успіху. Багатьом не вистачає мінімальних знань та «чарівного» поштовху вперед.

Експрес-курс надасть учасникам ефективний механізм швидкої зміни формату мислення для будь-яких соціальних груп і статусів та перемикання мислення з режиму «Від мене нічого не залежить…» у режим «Своїми справами я створюю країну своєї мрії!».

Місце зустрічі: Молодіжний Центр «Квадрат», вул. Театральна, 15.

БЕЗПЛАТНА РЕЄСТРАЦІЯ: https://ukraineofdreams.com/Vinnitsa-join

Кількість місць обмежена! Реєструйтесь зараз!

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар