Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2022
-7,6 °C
небольшой снег

Афіша

Тренінг «Бізнес-планування для підприємців»

Тренінг «Бізнес-планування для підприємців»

Дата
01 листопада - 02 листопада
Місце 
вул. Пушкіна, 11, HUB Місто змістів

Якщо Ви серйозно задумалися над створенням свого бізнесу, маєте бажання розширювати свій бізнес чи залучати партнерів але у вас більше запитань щодо майбутніх результатів, ніж відповідей, то тренінг «Бізнес-планування для підприємців» саме для Вас.
Мета тренінгу: дати знання, огляд технологій, розглянути структуру бізнес-плану і пояснити ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ покроково і без ризиків.
Форми роботи: презентація від тренера, розв’язання ситуаційних задач, аналіз кейсів, дискусії по ключовим питанням для розуміння алгоритму створення бізнес-плану
Запрошуються: підприємці, що відкривають свій бізнес; власники, які планують відкриття нового напряму бізнесу, його реорганізацію; керівники всіх рівнів - всі, хто потребує навичок грамотного бізнес - планування.
Про експерта: Навчання проводитиме Надія Карплюк, директор КА «Шаг» Вінниця, тренер навчальної програми ПРООН з розвитку навичок підприємництва на Сході, тренер програми «Школа молодого підприємця» (м. Хмельницький), тренер програми Українського жіночого фонду «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», тренер програми «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», консультант гарячої лінії «4Round».
Участь у тренінгу безкоштовна.
Відбір учасників буде здійснено на конкурсній основі. Для участі в конкурсі просимо зареєструватися за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/139hYzU5hpZ7gjJnJv_pOJgh2Gz5ip8uBwRZ1pkUMaM8/edit?usp=sharing
Реєстрація відкрита до 30 жовтня 2019 року.
Про Вашу участь у тренінгу буде повідомлено додатково.
Захід здійснюється в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020.
За більш детальною інформацією звертайтеся до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-23, 57-57-24 або e-mail: ardvin.org@gmail.com

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар