Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2022
-7,6 °C
небольшой снег

Афіша

«Що? Де? Коли?»

«Що? Де? Коли?»

Дата
24 вересня
Місце 
Міський Палац Мистецтв

Міський Палац Мистецтв та Департамент освіти Вінницької міської Ради запрошують команди працівників навчальних закладів міста долучитися до інтелектуального змагання з гри «Що? Де? Коли?» з нагоди Дня працівників освіти! А представників преси міста просимо приєдатися до всестороннього висвітлення даної події та до процесу інформування майбутніх учасників про неї. Будемо вдячні за розмішення анонсів чи дописів про подію на сторінках ваших видань, як електронних, так і друкованих!

 Змагання відбудеться 24 вересня 2019 року (вівторок) в Міському Палаці Мистецтв (вул. Стрілецька, 44), початок о 18-00. Склад команд: не більше 6 осіб у кожній. Кількість команд від одного навчального закладу  – не обмежується!

  Інтелектуальне змагання з гри «Що? Де? Коли?» до Дня працівників освіти – це можливість для команди викладацького складу навчального закладу в цікавий спосіб відзначити професійне свято, підвищити рівень власної ерудиції, обмінятися в змагальній формі досвідом із колегами, підвищити рівень комунікації шляхом спільного проведення інтелектуального дозвілля. Всі переможці та призери змагань будуть відзначені тематичними кубками, дипломами та цінними призами!

      

 За додатковою інформацією та для попередньої реєстрації команд звертайтесь:

- тел.: (098) 479-72-52, (063) 668-67-68 (viber) – Штельмах Сергій Анатолійович, завідувач відділу культурно-освітньої роботи Міського Палацу Мистецтв;

- або за  телефонами: (0432) 65-56-12, 65-56-13 (Міський Палац Мистецтв)

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар