Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2022
-7,6 °C
небольшой снег

Афіша

Проста послуга

Проста послуга

Дата
20 вересня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США

Рік: 2018
Жанр: детектив, драма, кримінал, трилер
Режисер: Пол Фіг
Актори: Анна Кендрік, Блейк Лайвлі, Генрі Голдінг, Дастін Мілліган, Джин Смарт, Джошуа Сатин, Лінда Карделліні, Мелісса О'Ніл, Руперт Френд, Ендрю Реннеллс, Ерік Джонсон, Ян Хо
Тривалість: 118 хв

У центрі подій молода мама-блогер Стефані (Анна Кендрік). Вона знайомиться з заможною жінкою, яка зачаровує її своєю вишуканістю та красою. Це Емілі (Блейк Лайвлі). Дуже швидко вони стають близькими подругами і Емілі просить Стефані про невеличку допомогу – просту послугу. Після того, як прохання було виконано, Емілі зникає. Пошуки поліції не дають результату. Розібратися у тому, що сталося з Емілі, спробують її чоловік (Генрі Голдінг) та сама Стефані.

Кримінальний трилер «Проста послуга» розповідає про таємне зникнення жінки та спроби її знайти. Стрічка є екранізацією роману Дарсі Белл, права на який студія Fox придбала у 2016 році ще до публікації книги. Сюжет був схожим на фільми «Загублена» та «Дівчина у потягу». До роботи над фільмом приступили у 2017 році. Першою затвердженою на роль акторкою стала Блейк Лайвлі. Режисерське крісло посів Пол Фіґ, а адаптацією сценарію займалася Джессіка Шарзер. Зйомки стрічки проходили в Канаді у Онтаріо починаючи з серпня 2017 року.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар