Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 січня 2022
-3,2 °C
небольшой снег

Афіша

Практикум для консультантів

Практикум для консультантів

Дата
05 жовтня
Місце 
Паста-Бар "Тамеро", вул. Театральна 24

Сфера консалтингу в Україні сьогодні демонструє позитивну динаміку зростання і розвитку. Основний продукт в консалтинговому бізнесі – це досвід. Власне, практикум в рамках форуму «Бізнес кейс-стаді» стане можливістю для учасників набути практичний досвід у сфері консультування, отримати дієві інструменти оцінки бізнесу та вміння формувати маркетинговий план консалтингової компанії.


ЧАС ТА МІСЦЕ
5 жовтня 2019, 9:30-17:30
м. Вінниця, вул. Тетральна, 24, Паста-тар "Тамеро"

ДЕТАЛЬНІШЕ
http://bit.ly/33SAfaV

ДЛЯ КОГО?
- Власників та керівників малого/середнього бізнесу.

Захід буде корисний професійним консультантам. Області консультування можуть бути найрізноманітнішими: стратегія, маркетинг, IT-технології, операційний консалтинг, організаційний консалтинг, управління фінансами, управління якістю, ресурсо-енергоефективність, охорона навколишнього середовища, інженерне проектування, архітектура і дизайн тощо.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
- Рекомендації щодо економічного та матеріально-технічного оздоровлення організації вашого клієнта в рамках консультаційного проекту.
- Алгоритми проведення діагностичного аудиту компанії та інструменти фіксації результатів консультаційного проекту розвитку організації.
- Інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.
- Налагодите контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.

ОРГАНІЗАТОРИ
Організаторами Форуму є Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати.
Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу www.eu4business.eu/uk/ukraine.

ПРОГРАМА ФОРУМУ
- Можливості для бізнесу від Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)
- Ворк-шоп «Специфіка та алгоритм проведення діагностичного аудиту компанії бізнес-консультантом: від виявлення проблем, аналізу діяльності компанії до формування результатів консалтингового проекту»Оцінка стану бізнесу в цілому та за конкретними напрямками , Natalya Dzuba (Наталія Дзюба)
- Панельна дискусія «Болі клієнта: як консультант може допомогти їх вирішити»
- Презентація можливостей для бізнесу від організаторів форуму
- BUSINESS NETWORKING
- Ворк-шоп «Маркетинг та специфіка просування консалтингових послуг», Светлана Насырова (Світлана Насирова)

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

5 жовтня
- Локація: м. Вінниця, вул. Театральна, 24 Тамеро
- Кількість учасників – 30.
- Умови участі у заході: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Для учасників передбачені перерви на каву та обід. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
https://form.jotformeu.com/92321518301345?fbclid=IwAR28W6rLt3I9d2kJs-NGfG_n3vHuVkHw6fwlwajuiM0a_OJYFAb_b8BBdyg

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ
Іванна Кобзар
+380978760127
vinnytsia@bisc.org.ua

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар