Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
11 серпня 2022
22,3 °C
дождь

Афіша

Покемон детектив Пікачу (3D)

Покемон детектив Пікачу (3D)

Дата
09 травня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

Японія, США, 2019

Жанр: анімаційні пригоди у 3D
Режисeр: Роб Леттерман
У ролях: Райан Рейнольдс, Сьюкі Вотерхаус, Кетрін Ньютон, Білл Найі, Джастіс Сміт, Кен Ватанабе, Рита Ора
Сценарій: Ніколь Перлман, Алекс Хірш, Сатосі Тадзірі
Тривалість: 104 хв.

Чи мріяли ви мати свого власного покемона? А детектива світового класу, якого звуть Пікачу? У світі, де люди та покемони існують у гармонії, це можливо. Двадцятиоднорічний Тім і Пікачу познайомилися за вельми дивних обставин – батько хлопця, який був одним із найкращих детективів у світі, зник за загадкових подій. Син хоче зробити все можливе, щоб знайти тата, а допоможуть йому в цьому саме детективні здібності Пікачу. Зазвичай люди не розуміють покемонів, а покемони людей, але в Тіма та Пікачу вийшло спілкуватися один із одним. Тепер під час їх грандіозного розслідування партнерів чекає багато покемонів, розкритих таємниць і змов.

Режисером фільму став Роб Леттерман, який раніше займався проектами «Підводна братва» (2004), «Монстри проти прибульців» (2009), «Страшилки» (2015).

У картині зіграли чи озвучували персонажів: Джастіс Сміт («Паперові міста» (2015), «Світ Юрського періоду 2″ (2018), серіал «Відпал»), Раян Рейнольд («Пропозиція» (2009), «Похований заживо» (2010 ), «Дедпул» (2016)), С’юкі Вотерхаус («Із любов’ю, Рози» (2014 року)).

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар