Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,7 °C
небольшой снег

Афіша

"Подорож до середньовічної Британії" у Центр ремесел "Дунстан"!

"Подорож до середньовічної Британії" у Центр ремесел "Дунстан"!

Дата
19 вересня - 20 вересня
Місце 
село Стадниця, Вінницький район, вул. Молодіжна, 45

19-20 вересня 2020 року вперше в онлайн режимі відбудеться черговий фестиваль ремесел «Дунстан» для дітей та дорослих. За умови послаблення карантину, одночасно з онлайн-заходами Фестивалю буде організовано ремісничий ярмарок та майстер-класи з народних ремесел на базі Центру ремесел «Дунстан» в селі Стадниця Вінницької області.

Фестиваль має назву на честь святого Дунстана, покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, який жив у Британії за часів Середньовіччя.

Метою фестивалю є вивчення народних ремесел, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Британії в поєднанні з українським колоритом і гостинністю. Фестиваль сприятиме розвитку творчих здібностей, естетичних смаків та уподобань дітей різного віку, вихованню пошани до статусу сім’ї, батьків та пращурів, підвищення інтересу до середньовічної історії та роботи майстрів-ремісників.

Онлайн-участь у фестивалі є безкоштовною. Завдяки цьому фестиваль охопить всю Україну й буде розрахований на близько 100 тисяч глядачів YouTube-трансляцій.

Програма фестивалю створена на основі авторських рішень та вивчення європейського досвіду проведення фестивалів, які орієнтовані на сімейний відпочинок. На учасників фестивалю чекають:

- 16 онлайн майстер-класів з народних ремесел та середньовічної кулінарії для дітей та їхніх батьків, зокрема, ексклюзивні майстер-класи з теслярства, середньовічної сутажної вишивки на прикрасах з натурального каміння та шкіри, майстер-класи з приготування страв за старовинними рецептами у дров’яній помпейській печі та інші цікаві заходи;
онлайн-екскурсія до музею стародавнього британського містечка Гластонбері (древній Авалон), який розташований просто неба та має наступні інсталяції: «Ескалібур» – меч короля Артура, «Човен Святого Дунстана», «Гластонберійський терен», «Стан лицарів Круглого Столу», «Колодязь Чаші», «Помпейська піч»;

- авторська інтерактивна гра «Ремесла України», яка у цікавій формі дозволяє дітям вивчати ремесла та історію нашої країни, та будучи неординарним освітнім продуктом, підвищує внутрішню мотивацію учасників до вивчення історії, культури та традицій рідного краю. В ході гри буде проводитися онлайн-розіграш подарунків;

- шоу з середньовічного бою та майстер-клас з історичного фехтування;

- онлайн-концерти у прямому ефірі «Музика вікінгів» та «Чарівна волинка» від фолк-гурту «Бурдони Черна».

Також, в рамках фестивалю відбудеться прем’єра двох соціальних відеороликів на теми інтернет-залежності та відповідального батьківства. Яскраві сюжети продемонструють те, як вивчення дітьми стародавніх ремесел і традицій позитивно впливає на їхній духовний розвиток, та як саме сімейний відпочинок сприяє зміцненню родинних відносин.

З питань медіа-підтримки та спонсорства фестивалю просимо звертатись до оргкомітету Фестивалю за тел. (066) 453-09-63 , (067) 599-79-73 або на e-mail: dunstanfest@gmail.com.

Для отримання інформації про точний час проведення онлайн-заходів, можливих змін у програмі фестивалю, актуальних новин й цікавих пропозицій, просимо усіх бажаючих пройти попередню реєстрацію на сайті - www.dunstan.org.ua

"Подорож до середньовічної Британії" у Центр ремесел "Дунстан"!
Вбудована мініатюра
"Подорож до середньовічної Британії" у Центр ремесел "Дунстан"!
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар