Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 січня 2022
-2,8 °C
небольшой снег

Афіша

MeetUp #5: Creative technologies for business

MeetUp #5: Creative technologies for business

Дата
25 листопада
Місце 
CHERDAK

25 листопада о 17:00 запрошуємо підприємців Вінниці на MeetUp: Creative technologies for business.

Приїзд та відкрита лекція спікерів такого рівня – унікальна подія. Тому запрошуємо тих підприємців, кому це справді буде корисно!

Світ - це чисте полотно для уяви. Аби вирізнятися, потрібно створювати щось унікальне. Аби залишитися в пам’яті, потрібно вражати.

Думаємо, кожен з вас згадає феноменально красивий проєкт «Голос Води» від Моршинської, який об'єднав відомих музикантів Onuka, Katya Chilly, DakhaBrakha і саунд-продюсера The Maneken.

На мітапі поговоримо про те, як зробити ваш бізнес особливим за допомогою креативу та технологій. Тим більше, що автор ідеї «Голосу Води» — один із запрошених спікерів.

Viktor Shkurba – креативний директор ISD group, агенції з 15-ти річним досвідом, безліччю нагород та бронзою на Каннському фестивалі 2019. Віктор створює проекти у тісному переплетенні інновації та креативу. А зовсім нещодавно ISD group отримала золото на берлінському фестивалі реклами та відео Ciclope Festival за розробку проєкту зі штучним інтелектом. Серед номінантів: HBO, BBC, Apple, Nike, Rammstein, Ед Ширан та низка інших.

До Віктора приєднаються Roman Melkumov та Stepan Ziniakov – засновники агенції Blueocean, яка відома своїм нестандартним підхідом до роботи, зокрема з такими бізнесами як: Київстар, Unisolar, Rixos Hotel. Вони добре знають, як за допомогою бота з $1, вкладеного в маркетинг, можна заробити $450. Для цих людей слова «креатив» та «інновації» є синонімами до слова «життя».

Хочете створювати проекти всесвітнього масштабу? Це під силу не лише «обраним». Реєструйся на захід та вивільнюй власну креативність.
Реєстрація: https://forms.gle/TZPrU7ydd7KyQuXa7

Серію заходів «Meetup для бізнесу» запроваджено за підтримки Вінницької міської ради.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар