Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 липня 2022
29,1 °C
небольшая облачность

Афіша

Король Лев (3D)

Король Лев (3D)

Дата
17 липня - 24 липня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США, 2019

Жанр: сімейні пригоди
Режисeр: Кобі Смолдерс
У ролях: Дональд Гловер, Джеймс Ерл Джонс, Біллі Айкнер, Сет Роген, Джон Олівер
Сценарій: Джефф Натансон

Безмежна африканська савана зберігає в собі тисячі різних видів тварин: антилопи, мавпи, змії, сурикати, гієни і, звичайно ж, царі звірів – леви. Маленьке левеня Сімба зовсім недавно з’явився на світ. Він пізнає цей світ і дивиться на свого батька, справжнього вождя Муфасу, як на приклад для наслідування. Колись і малюкові доведеться зайняти місце короля савани. На жаль, не всі дуже раді народженню Сімби. Брат Муфаси, якого звуть Шрам, давно мріє про трон, і левеня явно цим планам завадить. Підступний Шрам зробить так, що Муфаса помре, а Сімба на довгі роки зникне з савани. На щастя, маленьке левеня візьме під опіку колоритна парочка, яка його й виростить. Вже дорослий Сімба повернеться, щоб забрати те, що по праву його.

Це адаптація однойменного мультфільму 1994 року.

Картину зрежисував Джон Фавро, в активі якого в цьому амплуа є стрічки «Залізна людина» (2008), «Залізна людина 2″ (2010), «Книга джунглів» (2016).

Ролі у фільмі озвучували: Дональд Гловер («Ефект Лазаря» (2013), «Хан Соло: Зоряні війни. Історії» (2018), серіал «Атланта»), Сет Роген («Життя прекрасне», «Пол: Секретний матеріальчик» (обидва 2011), «Горе-творець» (2017)), Чіветель Еджіофор («Час за Гринвічем» (1999), «Ганстер» (2007), «12 років рабства» (2013, номінація на «Оскар»)) та інші.

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар