Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,7 °C
небольшой снег

Афіша

Форум "Бізнес кейс-стаді"

Форум "Бізнес кейс-стаді"

Дата
04 жовтня
Місце 
Mont Blanc

Теорія, підкріплена практикою, запам’ятовується найкраще. На форумі ви отримаєте можливість навчитися вирішувати конкретні задачі. Це допоможе правильно оцінювати ризики та знаходити найефективніші рішення для вашого бізнесу. Під час роботи над реальними бізнес-задачами учасників під керівництвом професійних фасилітаторів ви зможете генерувати креативні ідеї, винаходити кардинально інші підходи, вирішувати навіть найскладніші бізнес-головоломки. Приєднуйтеся, щоб зарядитися новими ідеями та отримати сучасні інструменти для ефективного ведення бізнесу!

Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням http://bit.ly/2TVRC6e або зверніться до менеджера заходу.


ЧАС ТА МІСЦЕ
4 жовтня 2019, 9:30-17:30
м. Вінниця, вул. Соборна, 34, РК «Mont Blanc»

ДЕТАЛЬНІШЕ
http://bit.ly/2HnM5jP

ДЛЯ КОГО?
- Власників та керівників малого/середнього бізнесу.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
- Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом у вирішенні проблемних питань.
- Інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.
- Налагодите контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.

ОРГАНІЗАТОРИ
Організаторами Форуму є Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати.
Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу www.eu4business.eu/uk/ukraine.

ПРОГРАМА ФОРУМУ
- Можливості для бізнесу від Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)
- Кейс-спіч «Стратегічне бізнес- моделювання», Микола Савуляк
- Кейс-спіч «Ефективні маркетингові стратегії для бізнесу», Andriy Prudius
- Кейс-спіч та інтерактивний практикум «Мовленнєві техніки ефективної комунікації», Елена Берещук (Олена Берещук)
- Презентація можливостей для бізнесу від організаторів форуму
- BUSINESS NETWORKING
- CASE STUDY ( Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням http://bit.ly/2TVRC6e або зверніться до менеджера заходу.)
- ПРЕЗЕНТАЦІЯ РІШЕНЬ КЕЙСІВ

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ
4 жовтня (перший другий)
- Локація: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, РК «Mont Blanc»
- Кількість учасників форуму – 120
- Умови участі: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами. Передбачено перерви на каву та обід. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.
- Кількість кейсів (практична частина) – 15 прикладів. Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму http://bit.ly/2TVRC6e за посиланням або зверніться до менеджера заходу.

5 жовтня (день другий)
- В рамках форуму «Бізнес кейс-стаді» відбудеться «Практикум для консультантів». Це чудова нагода отримати практичний досвід у сфері консультування, відпрацювати дієві інструменти оцінки бізнесу та вміння формувати маркетинговий план консалтингової компанії. Програма практикуму включає два воркшопи: з проведення діагностичного аудиту консультаційного проекту (експерт: Наталія Дзюба) та просування консультаційного проекту (експерт: Світлана Насирова). Учасників також чекає панельна дискусія «Болі клієнта: як консультант може допомогти їх вирішити» та презентація можливостей для бізнесу від організаторів форуму.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
https://form.jotformeu.com/92321471909357?fbclid=IwAR1w9wgFsHLGjPy1zN8IQ0HxjXCdOxru7SNnFnvpPNBuLDOWFrbYINIH45s

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ
Іванна Кобзар
+380978760127
vinnytsia@bisc.org.ua

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар