Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,3 °C
небольшой снег

Афіша

ДЯДЯ ВАНЯ

ДЯДЯ ВАНЯ

Дата
31 березня
Місце 
Театр М.К. Садовского

А.Чехов
«Дядя Ваня»
Комедія на 2 дії

Прем’єра — 14 жовтня 2005р.
Це ж неймовірно дивовижно! Усе повторюється! І втіхи, і сум’яття, й успіхи, й упущення… Уже й 100 років минуло, як публіка вперше побачила «Дядю Ваню», а вражений Горький написав після вистави Антону Павловичу Чехову: «…я затремтів від замилування перед Вашим талантом і від страху за людей, за наше безбарвне, злидарське життя».
Так, усе повторюється. І сьогодні покоління розумних, тонких, духовно багатих людей ладне кричати, повторюючи страшний вердикт самому собі Івана Петровича Войницького: «Пропало життя!»
Вистава, визначена за жанром комедією, народжена на сцені театру Таїсією Славінською, насамперед про них — про загублені в цьому житті таланти, особистості яскраві, неординарні, мрійники і романтики, що не вписуються в сіре безлике безбарвне буття. 
І глядач потрапляє у мінливу атмосферу спектаклю, ритми якого часто збиваються, емоції скачуть від трагедійних ноток до мелодраматичної слізливості. Кожному героєві призначена своя доля, кожний вибере свою дорогу, свій вихід у майбутнє життя. 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар