Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,7 °C
небольшой снег

Афіша

Angry Birds у кіно 2 (3D)

Angry Birds у кіно 2 (3D)

Дата
07 серпня - 25 серпня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

Фінляндія, США, 2019

Жанр: анімаційна комедія
Режисeр: Туроп ван Орман, Джон Райс
У ролях: Пітер Дінклейдж, Тіффані Хаддіш, Білл Гейдер, Дав Камерон, Аквафіна, Джейсон Судейкіс, Рейчел Блум
Сценарій: Пітер Екерман
Тривалість: 97 хв.

Ось уже скільки років триває протистояння птахів і голодних зелених свиней. Це назвали священною війною. Ніщо в їхніх відносинах не віщувало поліпшення – але на горизонті знайшли третій острів. Лідерка жителів тієї землі Зета втомилася жити в постійному холоді та тепер мріє, щоб на двох інших островах теж відчули замерзання. Вона починає атаку на далеких сусідів, які звикли до теплого клімату. Щоб протистояти цій новій небезпеці, закляті вороги пташки та свині повинні об’єднати зусилля та разом подолати Зету. Ніхто не хоче забувати старі образи, але для власного майбутнього можна трохи й попрацювати в команді.

Режисером мультфільму призначили Туропа Ван Ормана, який раніше займався тільки мультсеріалом «Дивовижні пригоди Флепджека».

Ролі в картині озвучували: Пітер Дінклейдж («Лессі» (2005), «Три білборди на межі Еббінга, Міссурі» (2017), серіал «Гра престолів»), Тіффані Хеддіш («Кіану» (2016), «Вечірня школа» ( 2018), «ЛЕГО Фільм 2″ (2019)), Білл Хейдер («Прибулець Павло» (2011), «Люди в чорному 3″ (2012), «Головоломка» (2015)).

В українському дубляжі більшість героїв озвучували українські актори зі Студії Квартал 95.

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар