Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 липня 2022
29,1 °C
небольшая облачность

Афіша

АЛІСА В КРАЇНІ ЧУДЕС

АЛІСА В КРАЇНІ ЧУДЕС

Дата
14 березня
Місце 
Театр М.К. Садовского

Ми тішимо не просто казкою, а суперфантастичною казкою за Л.Керролом «Аліса в Країні чудес»!

О, як ми готувалися до прем’єри! Усім було надзвичайно весело: співали, танцювали, фантазували, шили, ліпили… Одним словом, — літали!

А ви поцікавитеся чому? Темпоритм вистави відповідає настрою, задачам, бажанням, установкам… харизматичного (суперхолерика!) режисера-постановника Петра Авраменка (засл.артиста України) з Житомира!

Усі почуваються щасливими… адже це подорож у дитинство, сповнена сюрпризами, руладами і пасажами. Чаруючий світ Фантастичної Країни Чудес, світ захоплюючих пригод, невірогідних метаморфоз, експансивно-імпульсивних танців, спалах емоцій – і все це у казці «Аліса в Країні чудес». Наймолодші наші поціновувачі й самі стають частиною цього чарівно-музичного дійства-видовища, адже грають з його героями та ще й танцюють «Гасаєм коло, коло!»

Улюбленим героєм ось уже 150 років поспіль безумовно є неймовірно- утішливий волохатий Чеширський Кіт, до того ж ще й рожевий. А запальний Капелюшник, що вміє робити різні фокуси! Зачудовує  й Манірна Чирвова Королева своїм диким бажанням відчикрижити усім голови. Живописні картини змінюються одна за одною! Усі казкові герої співають, танцюють, жартують. А яка запальна іспанська мишка! Розумна та розважлива Аліса допомагає дітям зрозуміти, як цікаво читати книжки і коверзувати, мудрувати, імпровізувати, потрапляючи у різні історії.  Справжній вир містифікацій завершується яскраво та ще й повчально. А діти, їхні батьки-дідусі-друзі переконуються,  як цікаво мріяти, перелітаючи в уявні світи… І завше вірити в дива. Вірити в казку. Тож мерщій рАзом до Країни Чудес! Любі дітки, беріть дорослих – і щодуху до театру на перегляд музично-фантастично-дивовижної подорожі за романом-казкою, написаною англійським професором математики Чарлзом Лютвіджем Доджсоном (він же Льюїс Керрол) й вперше опублікованою 1865 року.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар