Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,3 °C
небольшой снег

Афіша

Аладдін (3D)

Аладдін (3D)

Дата
30 травня - 06 червня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США, 2019

Жанр: фентезі
Режисeр: Гай Річі
У ролях: Вілл Сміт, Наомі Скотт, Біллі Магнуссен, Назім Педрад, Мена Массуд, Навід Негабан
Сценарій: Рон Клементс, Джон Огаст, Тед Елліот
Тривалість: 128 хв.

Аграба – місто контрастів. У ньому живе дуже багато бідняків, які ледве зводять кінці з кінцями, іноді навіть переступаючи закон. Й у них на очах завжди є султанський палац, де люди явно не бідують. Одна випадкова зустріч злодюжки Аладіна із принцесою Жасмін вселила в серце хлопця любов. Але хто він, а хто вона? Його дріб’язкового стану явно не вистачить для того, щоб підкорити серце дівчини, яким би щирим і добрим хлопець не був. Але чистота Аладдіна знадобилася візирю Джафару – хлопець може допомогти йому добути бажану лампу із джином, яка знаходиться в зачарованій печері. Хлопцеві дійсно під силу її здобути – але йому ж необов’язково її віддавати Джафару, можна забрати джина собі, щоб той втілював усі бажання в життя.

Режисером фільму став Гай Річі, в активі якого є такі проекти, як «Карти, гроші, два стволи» (1998), «Великий куш» (2000), «Шерлок Холмс» (2009).

У картині зіграли: Мена Массуд (серіал «Джек Раян»), Вілл Сміт («Люди в чорному» (1997), «У гонитві за щастям» (2006, номінація на «Оскар»), «Сім життів» (2008)), Наомі Скотт («Лимонадний рот» (2011), «Могутні рейнджери» (2017)), Марван Кензарі («Вовк» (2013)).

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар