Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,7 °C
небольшой снег

Афіша

Аеронавти

Аеронавти

Дата
09 грудня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

Надворі 1862 рік. Час, коли у жінок не було багато прав, а наука більше висміювала мрійників, ніж допомагала їм. У метеоролога-новачка Джеймса Глейшера є одна геніальна думка про те, як можна передбачати погодні умови. Це відкриття може допомогти кожній людині на нашій планеті – тільки ось наукові товариства вважають це маячнею, а не справжньою наукою. Єдиний спосіб для Джеймса довести свою теорію – піднятися на до цього недосяжну висоту на повітряній кулі. Сам він цього зробити не може, але разом ыз відважною і навіть відчайдушною пілотессою Амелією Врен це цілком реально. У когось мета – зробити наукове відкриття, а хтось хоче увійти в історію рекордом, але цю пригоду вони зможуть пройти тільки разом.

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером картини є Том Харпер, в активі якого є стрічка “Жінка в чорному 2: Ангел смерті” (2014) і міні-серіал “Війна та мир”.

У фільмі зіграли: Фелісіті Джонс (“Всесвіт Стівена Хокінга” (2014, номінація на “Оскар”), “Голос монстра”, “Бунтар-один: Зоряні війни. Історії” (обидві 2016)), Едді Редмейн (“Знедолені” ( 2012), “Всесвіт Стівена Хокінга” (2014, “Оскар” за “Найкращу чоловічу роль”), франшиза “Фантастичні тварини”), Хімеш Патель (“Yesterday” (2019)).

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар