Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Афіша

28 червня 2021 року, до Дня Конституції, в м. Вінниця відбудеться 6-й Фестиваль польової кухні пам‘яті Тараса Сича.

28 червня 2021 року, до Дня Конституції, в м. Вінниця відбудеться 6-й Фестиваль польової кухні пам‘яті Тараса Сича.

Дата
28 червня
Місце 
Площа Водограю ЦПКіВ ім.  М.Леонтовича.

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференцію з «пекельною» кавою, яка  відбудеться  22 червня о 15:00 год. на Площі Водограю ЦПКіВ ім.  М.Леонтовича.

 
КОРОТКО ПРО ФЕСТИВАЛЬ: 

У центральному парку ім. М. Леонтовича на Площі Водограю буде влаштовано близько двадцяти «точок» для приготування страв. Готуватимуться в чотирьох польових кухнях та на багатті. В якості польових кухарів - рятувальники та військові, представники спеціалізованих навчальних закладів, воїни-афганці, представники громадських організацій, волонтери. Частуватимуть всіх охочих, хто зробить благодійний внесок - придбає «фестивальну тарілку». 

     За кошти, зібрані під час фестивалю будуть придбані медичні рюкзаки та інше необхідне обладнання для військових зони АТО/ООС.  

На території фестивальної локації розміститься міні-музей АТО/ООС,  військова та спеціальна техніка, тематичні зони. На сцені, виступатимуть різні творчі колективи:

- оркестр Міністерства з надзвичайних ситуацій;

- оркестри військових частин;

- ансамбль воїнів-афганців;

- молоді виконавці МПМ.

Запрошені зіркові кулінари: Констянтин Грубич, Лесик (Олег Турко) та   Пан Карпо.

 Організатори:

- Виконком Вінницької міської ради;

- Фонд громад «Подільська громада»;

- Міський Палац мистецтв;

- КП «Вінницязеленбуд».

ПРО ТАРАСА СИЧА: 

         Він був поборником миру, служив кухарем в батальйоні «Київська Русь», допомагав військовим, пораненим, сам був проти насилля, в руках зброї не тримав.

До війни та подій на Майдані  Тарас Степанович працював будівельником, у вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести свою маленьку допомогу для загального блага.  

В батальйон  Тарас Сич пішов  з Майдану.  Там він також годував людей. Коли формували «Київську Русь» з добровольців з Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.  

Тарас Сич загинув під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі»  13 лютого 2015 року на 48 році життя, коли снаряд розніс кухарську палатку.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар