Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
«Знищимо борщівник на малій річці»: вінничан запрошують на толоку
27 травня 2022, 15:31
«Знищимо борщівник на малій річці»: вінничан запрошують на толоку

У суботу, 28 травня, відбудеться толока на малій річці, що на Старому місті. Водойма потерпає від засилля борщівника, а тому фахівці «Інституту розвитку міст» пропонують вінничанам долучитись до знищення цієї шкідливої та небезпечної інвазійної рослини. Збір відбудеться біля Вінницької міської рятувально-водолазної служби.

«Продовжуємо вкладати спільні зусилля в те, щоб зробити наше місто кращим. Цієї суботи опрацюємо нову локацію – Старе місто. Будемо відверті, роботи там дуже багато, тому нам дійсно потрібна допомога вінничан. Відкрийте для себе раніше незвідану частинку рідної Вінниці та приєднуйтесь до нашої толоки. Беріть із собою друзів, рідних, сусідів та колег. Але радимо не приводити дітей, оскільки борщівник справді небезпечний», - каже експертка з екології КП «Інститут розвитку міст» Любов Колосова.

Фахівці КП «Інститут розвитку міст» радять вінничанам та усім, хто бажає долучитись до толоки, вдягнути зручний одяг, який закриватиме руки і ноги повністю. Також необхідно взяти із собою засоби для видалення бур’янів – сапки, портативні коси тощо. Також за наявності - господарські латексні рукавиці.

Місце зустрічі - біля Вінницької міської рятувально-водолазної служби о 10:00.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар