Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
Жителі Вінниччини взяли участь в акції "Створюємо ліси разом"
01 листопада 2021, 17:06
Жителі Вінниччини взяли участь в акції "Створюємо ліси разом"

30 жовтня на Вінниччині відбулася всеукраїнська акція "Створюємо ліси разом", в рамкам якої висадили чимало дерев. Вона триватиме з 1 жовтня по 30 листопада. 

"Екологічний проєкт "Зелена країна" - це збільшення площі лісів в Україні. На території Вінницького лісництва ми висадили дві цінних породи деревини - дуби і модрини, адже коронавірус навчив цінувати можливість дихати. Кисень став "золотом", а "кисневий цех" - це ліс. Він переробляє вуглекислий газ на кисень, тому один гектар лісу здатен поглинути вуглекислий газ, що утворився при диханні 250 людей", – зазначив очільник ОДА Сергій Борзов.

Загалом, за 10 років активісти планують засадити мільйон гектарів земель саджанцями. Для цього у найближчі три роки висадять один мільярд дерев в Україні. Долучитися до екологічної акції закликають усіх охочих.

"Для забезпечення екологічної рівноваги території Вінниччини та досягнення оптимального рівня лісистості у межах 15% необхідно створити ще не менше 30 тисяч гектарів нових лісів. За час проведення акції вже висадили 200 тисяч дерев, в тому числі 140 тисяч - держлісгоспи, а 30 жовтня держпідприємства лісового господарства висадили ще 105 тисяч дерев", - зазначили у лісовому господарстві Вінниччини.

У Вінниці провели акцію "Створюємо ліси разом"

У Вінниці висадили дерева

Екологічна акція у Вінниці "Створюємо ліси разом"

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар