Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
"Жодних зачіпок немає": ексклюзивні подробиці про зникнення матері з п'ятьма малолітніми дітьми на Вінниччині
21 лютого 2022, 15:09
"Жодних зачіпок немає": ексклюзивні подробиці про зникнення матері з п'ятьма малолітніми дітьми на Вінниччині

Версію про підозри щодо ймовірного самогубства жінки волонтери не підтвердили

 

 

никнення Вікторії Ярченко з 5 дітьми

“Люди так просто з дому не йдуть. Але на цей момент місце перебування жінки з дітьми досі не встановлено. Ми співпрацюємо із поліцією, але жодних зачіпок наразі ні в кого немає. Контактуємо із установами для жертв домашнього насилля у Вінниці, але поки їх там не було. Звʼязувались із родичами, вони ні про що не знають. Теж в шоці. Хоча може і знають щось, просто не хочуть говорити. Вони всі на місці, мешкають в тому ж селі (село Немія Могилів-Подільського району, - ред.). Загалом сімʼя можна сказати, що середня, чоловік працює”, - зазначила вона. Волонтери центру шукають зниклу сімʼю разом з регіональною поліцією із 15 лютого.

У Vinsearch не підтвердили Новини.LIVE, чи була 36-річна Вікторія Ярченко жертвою домашнього насилля. Так само як і версію про підозри ймовірного самогубства жінки із 5-ма дітьми.

“Не дай Боже, ні. Це якби одна людина - ще можна зрозуміти. Але там дітки, такого не може бути. Сподіваюсь, вони змогли кудись виїхати”, — сказала Тетяна.

Хто володіє інформацією про ймовірне місцеперебування Вікторії із дітьми - просимо повідомляти за номером 068 007 22 80 або "102".

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар