Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 травня 2021
6,9 °C
дождь

Новини

Вінниця
Завершився танцювальний конкурс "STARТІНЕЙДЖЕР"
19 січня 2021, 14:25
Завершився танцювальний конкурс "STARТІНЕЙДЖЕР"
Сьогоднішнє свято Водохреща знаменує завершення циклу новорічно-різдвяних свят. Разом із ним завершується, розпочатий у грудні танцювальний конкурс "STARТІНЕЙДЖЕР", що відбувався в незвичному онлайн-форматі за підтримки Департаменту культури, Департаменту освіти та Вінницької міської ради. Вітаємо фіналістів та переможців фестивалю, котрих визначило професійне журі в таких категоріях:
❄️❄️❄️ В підсумковому заліку фестивалю, здобувши треті місця, призерами стали відразу п'ять колективів, що представляли школу №36, школу №21, школу №20, школу №15 та школу-гімназію №7!
⛄️⛄️⛄️ В категорії МІДІ (до 6 учасників) друге місце у танцювального дуету школи №13, а перемога у колективу "NON STOP" школи №26!
☃️☃️☃️ В категорії МАКСІ журі віддало другі місця відразу двом колективам - школи №12 та танцювальної школи "Болеро"! Також спеціальним призом відзначено колектив школи №25 за кращий танець наймолодших учасників фестивалю.
🤩🤩🤩 Кращими ж в категорії МАКСІ із неймовірно запальним та наймасовішим за кількістю учасників танцювальним номером визнано представників школи №16!
🎗🎗🎗 На переможців вже зовсім скоро очікуватиме церемонія нагородження та подарунки від міського голови, а на глядачів - гала-концерт кращих виступів фестивалю! Слідкуйте за анонсами на сторінках Міського Палацу мистецтв:
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар