Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Залишок минулорічних коштів на Вінниччині спрямують на медицину
27 січня 2022, 18:19
Залишок минулорічних коштів на Вінниччині спрямують на медицину

27 січня під головуванням Ігоря Грубеляса відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Участь у засіданні взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Депутати розглянули лист Департаменту охорони здоров'я та реабілітації обласної державної адміністрації щодо доопрацювання проєкту рішення обласної Ради "Про внесення змін та доповнень до обласної Програми "Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини" на 2021-2025 роки.

Зі змінами та доповненнями Програми, які стосуються боротьби з онкологічними захворюваннями, присутніх ознайомила директорка Департаменту охорони здоров`я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.

На минулому засіданні комісії було винесено ряд пропозицій, які Департамент охорони здоров’я та реабілітації врахував, – сказав заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – Члени постійної комісії з питань охорони здоров’я детально та фахово вивчили й обговорили це питання.

Інформацію депутати взяли до відома, погодили зміни й доповнення та рекомендували внести доопрацьований проєкт рішення до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

Депутати також заслухали та погодили лист від комунального некомерційного підприємства "Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей" щодо використання залишку коштів минулого року у сумі понад 2,6 млн грн. Кошти спрямують на розвиток матеріально-технічної бази підприємства, поліпшення якості надання медичних послуг та оплату праці, — інформує Вінницька обласна рада.

Залишок минулорічного бюджету на Вінниччині спрямують на медицину

Крім того, на засіданні розглянули проєкт рішення про передачу територіальним громадам кисневих концентраторів. Депутати взяли інформацію до відома та погодили внесення цього питання до порядку денного позачергової сесії обласної Ради.

Мова йде про 502 кисневі концентратори, які передадуть громадам Вінниччини, – зазначив голова постійної комісії Ігор Грубеляс. – Загалом, на засідання постійної комісії було внесено три питання. Перше стосувалось доповнень до основної Програми - "Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини" на 2021-2025 роки. До змін до Програми у нас виникли певні питання, але всі вони були узгоджені як з бюджетною комісією, так і з нашою - профільною. Також депутати підтримали пропозицію заслухати інформацію про хід виконання Програми за перший квартал, у квітні.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар