Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
09 травня 2021
12,4 °C
ясно

Новини

Вінниця
ЗАКЛЮЧЕНО ДОГОВІР ГЕНПІДРЯДУ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ АЕРОПОРТУ «ВІННИЦЯ»
28 січня 2021, 16:04
ЗАКЛЮЧЕНО ДОГОВІР ГЕНПІДРЯДУ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ АЕРОПОРТУ «ВІННИЦЯ»

У гавришівського летовища відкрито нову сторінку. Як написав у Facebook депутат Вінницької міськради Віктор Перлов, укладено договір генерального підряду, а також «формується служба замовника та оновлюється календарний план виконання робіт». Тому можна вважати, що починається нова сторінка аеропорту «Вінниця».

Нагадаємо, що представники одразу двох політичних сил осінню 2020 року акцентували увагу вінницької спільноти на необхідності реконструкції летовища. Це «українська стратегія Гройсмана» та «Слуга народу». Потім зусиллями вінничан, які мають певний вплив на уряд, «стрічку» щодо реконструкцію вінницького аеропорту повернули у плани на найближчі роки. Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов підкреслював, що вдалося переконати, що летовище потрібно для військових та цивільних польотів.

Нагадаємо, у 2019-му тендер на реконструкцію виграло ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком», нині зареєстроване у Маріуполі (раніше у Донецьку). Підприємство має досвід реконструкції аеропортів у Львові та Донецьку. Півтора роки тому компанія погоджувалася виконати обсяг робіт за 896,8 млн грн.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар