Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
За тиждень півтори тисячі балаклав пошили та роздали вінничанки для військових ЗСУ та тероборони
09 березня 2022, 20:00
За тиждень півтори тисячі балаклав пошили та роздали вінничанки для військових ЗСУ та тероборониЗа тиждень півтори тисячі балаклав пошили та роздали вінничанки для військових ЗСУ та тероборони

Розповіла Суспільному волонтерка Інна Єрмакова. Каже, коли дізналася, що наші військові потребують балаклав, кинула клич в соцмережі, відізвалися близько 20 швей.

Робоче місце для людей організували на базі центру професійної реабілітації інвалідів "Поділля", каже волонтерка Інна Єрмакова. Щодня тут працюють до 20 швачок, відшивають до 400 балаклав. Розповідає, ЗСУ та теробороні уже передали півтори тисячі балаклав.

"Є складність із матеріалами, бо зараз порушена передача матеріалів з інших міст. Наші друзі із закордону передають криптовалюту, яку ми переводимо у фліс. Нитки та метеріали — це постіна проблема. У нас є ще 6-7 швей, які забирають у нас розкрій і шиють вдома", — каже волонтерка Інна Єрмакова.

Фото: Суспільне Вінниця

Робить лікала та контролює процес вінницький дизайнер Вадим Діденко.

"Ми почали шукати в інтернеті, що потрібно. У нас була можливість взяти фліс, тому і вирішили робити балаклави. Розробили ликала для балаклав і використовуємо їх у своїй роботі", — каже Вадим Діденко.

Балаклави шиють із теплого флісу темно-зеленого та чорного кольорів, — каже швея Олена Ткаченко.

Фото: Суспільне Вінниця

Аби пришвидшити процес, роботу поділили на кілька етапів.

"Розкроюють деталі, потім дівчата окремі деталі збирають, є борода, є шапочка і спинка спочатку обстрочують та збирають усе разом, я на процесі зборки. 38 ось дівчина обертає, і все", — каже швея Олена Ткаченко.

За швейною машинкою працює Вікторія Тітаренко. Вже тиждень, каже, це її робоче місце. Жінка шиє балаклави для військових та тероборонівців. Розповідає, до Вінниці переїхала з Києва. Про те, що потребують швачок для пошиву військової форми прочитала в інтернеті.

"Я професійно шию все життя. Потрібно допомагати армії, щось робити для спільної перемоги, тому я тут", — каже Вікторія Тітаренко.

Фото: Суспільне Вінниця

Швея Олена Ткаченко каже, наші військові у таких точно не замерзнуть, адже вона закриває не лише обличчя, а й шию та плечі.

Фото: Суспільне Вінниця

Балаклави вінницьких швачок волонтери розвозять військовим та тероборонівцям у різніміста України. У кожній — листівка з написом "З теплом і любов'ю, з Вінниці".

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар