Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 липня 2022
30,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
За рік в перинатальному центрі у вінницькій Пироговці народилося 1354 немовлят
10 січня 2022, 11:51
За рік в перинатальному центрі у вінницькій Пироговці народилося 1354 немовлят

Лікарі Обласного перинатального центру Вінницької обласної клінічної лікарні імені Пирогова не перший рік допомагають на світ з’являтися малюкам.  Минулого року тут народилося 1354 дітей. З яких – 681 хлопчик, та 673 дівчинки.

«2021 рік для нас був різним. Радував приємними подіями, давав суворі уроки, поповнив наш колектив новими кадрами, ми росли, розвивались і вдосконалювались. Але найбільше ми вдячні минулому року за чарівних, неперевершених діток, що з’явилися на світ у Вінницькому обласному перинатальному центрі»,  – зазначила керівник Вінницького обласного перинатального центру Інна Кукуруза.

У центрі 2022 рік розпочався ще й із покращення матеріально-технічної бази. У відділення інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного  догляду Вінницького  обласного  пренатального центру  придбали сучасний, високовартісний та вкрай необхідний апарат для  штучної вентиляції легень новонародженим.

Апарат  ШВЛ дозволить  забезпечувати   високочастотну респіраторну  підтримку  дітям у дуже  важкому стані. Завдяки цьому апарату лікарі зможуть врятувати  більше життів, – повідомили в центрі.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар