Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 червня 2021
28,0 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
За минулий рік на Вінниччині уклали майже пів сотні «неповнолітніх» шлюбів
05 лютого 2021, 16:07
За минулий рік на Вінниччині уклали майже пів сотні «неповнолітніх» шлюбів

Протягом 2020 року на Вінниччині зареєстрували 47 шлюбів, в якому одному або двом з подружжя надано право на одруження за рішенням суду. Загалом Вінницька область увійшла в ТОП-3 областей за кількістю «неповнолітніх» шлюбів.

За інформацією Міністерства юстиції, в Україні загальний шлюбний вік і для чоловіків, і для жінок встановлено на рівні 18 років. Проте у виняткових випадках право на шлюб може бути надано і в молодшому віці. Так, у судовому порядку шлюбний вік знижується, але не більше, ніж на 2 роки (тобто, одружитися за рішенням суду можливо з 16 років), та лише тоді, коли буде встановлено, що це відповідає інтересам неповнолітньої особи.

Протягом 2020 року відділами ДРАЦС України зареєстровано 681 шлюб, в якому одному (або обом) з подружжя надано право на одруження за рішенням суду.

ТОП-3 областей з наймолодшими молодятами – це Львівська (61 шлюб), Тернопільська (48 шлюбів) та Вінницька області (47 шлюбів).

У відділі РАЦС територіального управління юстиції у Вінницькій області, в області переважно більше одружується неповнолітніх дівчат, ніж хлопців.

Найбільше «неповнолітніх» одружень у 2020 році було у Могилеві-Подільському – 6, Шаргороді, Вінниці та Козятині – по 5, Ладижин і Липовець – по 3.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар