Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 жовтня 2021
9,2 °C
ясно

Новини

Вінниця
З понеділка вінничанам включать опалення
16 жовтня 2020, 15:07
З понеділка вінничанам включать опалення

З 19 жовтня «Вінницяміськтеплоенерго» розпочне подачу послуги з централізованого опалення для населення. Рішення про подачу тепла у будинки прийняли 15 жовтня під час виконкому міськради.

КП «Вінницяміськтеплоенерго» почало включати опалення в заклади соціальної сфери відповідно до заявок, які надходять від керівників закладів.

Для вчасного початку опалювального сезону у Вінниці в міжопалювальний період проводились численні заходи з підготовки підприємств житлово-комунальної сфери до зими, здійснювалась комплексна перевірка стану тепломереж, а саме: гідравлічні випробування теплових мереж, заміна старих труб на нові з ізоляцією, за необхідності ремонт слабких ланок мереж, які були виявлені після проведення гідравлічних випробувань, а також заповнення систем водою.

Враховуючи зношеність великої кількості трубопроводів, під час початку опалювального сезону стаються аварії на мережах, що відтерміновує появу тепла у квартирах. Якщо порив труби відбувся в середині будинку, то її відремонтувати мають управляючі компанії або ОСББ. У випадку аварії на трубопроводі, який йде до будинку, її ліквідацією займається теплопостачальне підприємство.

Відповідно до нормативів, підставою для початку опалювального сезону є середньодобова температура повітря, яка тримається нижче позначки +8 С0 упродовж трьох діб.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар