Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2021
9,9 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Юних вінницьких митців запрошують до участі в художньому конкурсі
13 листопада 2020, 10:51
Юних вінницьких митців запрошують до участі в художньому конкурсі

Вінницький обласний художній музей оголошує проведення ХХ ювілейного дитячого обласного фестивалю-конкурсу візуального мистецтва «Різдвяна зірка-2020».

Взяти участь у фестивалі можуть юні митці від 6 до 17 років.

«Для виконаня творчих робіт пропонуються дві теми – «В очікуванні Winter Holidays» («В очікуванні зимових канікул»). У цій темі юні митці можуть відобразити, які зимові розваги, види спорту та ігри їм подобаються. Друга тема – «Моє Різдво». Тут художникам пропонують намалювати, як проходить підготовка та святкування сімейних свят у родині, яких традицій та звичаїв дотримуються юні митці», – йдеться в публікації на сторінці музею.

На конкурс приймаються самостійно виконані художні твори (малюнки, дрібна пластика, вироби хендмейд, які відповідають зазначеним темам. Матеріал – на вибір учасника фестивалю- конкурсу.

Обов’язкова умова робіт: оригінальність виконання, володіння обраною технікою та авторський підхід.

Фото конкурсних творів розмістять на сторінці музею у мережі Фейсбук. За результатами голосування серед них оберуть переможця в номінації «Кращий юний художник року».

Вимоги до оформлення:

  • У правому нижньому куті роботи обов’язково має ббути етикетка, що містить: прізвище, ім’я та вік автора, назву роботи, навчальний заклад, місто (село)
  • На зворотній стороні роботи вказати прізвище та ім’я педагога, контактний телефон, розмір та техніку  виконання, супроводжуючий список (від шкіл та студій).

Термін подання робіт до 1 грудня 2020 року.

Роботи надсилати через відділення «Укрпошти» за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 21, Вінницький обласний художній музей.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар