Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Єдина зелена місцина в мікрорайоні Поділля: парк імені Ющенка закиданий сухостоєм, сміттям і шприцами
18 лютого 2022, 12:41
Єдина зелена місцина в мікрорайоні Поділля: парк імені Ющенка закиданий сухостоєм, сміттям і шприцами

Парк імені Ющенка – єдина зелена місцина у мікрорайоні Поділля, куди люди можуть вийти прогулятися з сім’єю чи домашніми улюбленцями, або просто випити каву. А ще тут можна зустріти людей, які займаються бігом, а на невеличкому майданчику іноді грають в футбол чи настільний теніс.

Вранці через парк вінничани йдуть на роботу, батьки ведуть дітей до школи, а хтось біжить на маршрутку, яка зупиняється біля лікарні імені Ющенка.

І якщо не брати до уваги головну алею парку, яка «встелена» асфальтом і завжди чиста, в інших місцях багато сміття, хащі та чагарники. Не всі лавочки у парку дожили до сьогоднішнього дня – хтось розтрощив місця для сидіння вщент. Шматки штахет валяються навколо. Попри те, що біля кожної лавочки є урна, «небайдужі» викидають сміття просто собі під ноги – обгортки від сосисок, пляшки з-під алкоголю, пачки сигарет, багато лушпайок від зернят та інше «добро».

 

 

Але найбільше, що привертає увагу – те, як під ногами перехожих валяються шприци, використані ампули, пачки від Метадону (напівсинтетичний наркотичний лікарський засіб – ред.), серветки із кров’ю, а також багато пляшечок, на яких написано «Настойка глоду». Попри те, що його призначають лікарі при функціональних розладах діяльності серцево-судинної системи, деякі люди купують цей недорогий засіб, аби випити, адже там 75% спирту.

Але є і хороша сторона. На багатьох деревах небайдужі вивішують саморобні годівнички для птахів. У парку їх дійсно багато. У годівничках завжди можна побачити зерно або хліб.

Щороку в парку імені Ющенка вирізають по кілька десятків дерев. Роблять це через те, що багато з них уже старі і можуть в будь-який момент впасти. Три роки тому в парку проводили акцію, де сотні людей висаджували нові дерева.

Нагадаємо, у вересні минулого року в обласній раді підготували проект рішення, яким планувала передати 8 гектарів землі, яка в користуванні лікарні Ющенка, у «Віноблагроліс». Але на голосування даний документ не виносили.

Минулого року ми писали про те, що Вінницькій облраді «згадали» про парк на Поділлі, щоб привести його до ладу. Проект виносили на сесію обласної ради. В документі пропонувалося встановити межі парку в натурі та визначити власників та користувачів земельних ділянок, очистку парку від сухостою, встановлення огорожі навколо нього. Чи стане це дійсністю – побачимо згодом.

А поки що дивіться наш фоторепортаж з парку імені Ющенка.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар