Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 березня 2023
17,1 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Як у Вінниці вчитель-переселенець прививає учням любов до спорту
30 вересня 2022, 16:28
Як у Вінниці вчитель-переселенець прививає учням любов до спорту

Грають у сніжки, жбурляють комети, бігають під веселкою, а втому змивають під імпровізованим дощем. Так весело в одному з вінницьких ліцеїв проходять уроки фізкультури.

Любов до спорту діткам дарує вчитель із двадцятирічним стажем Олексій Качан. Через повномасштабне вторгнення рашистів чоловікові довелося переїхати з рідного Лиману, що на Донеччині.

В моєму розумінні сучасний урок фізкультури має бути яскравим, він має дивувати дитину, вона повинна отримувати емоції, радість. Дитина, яка прийшла на урок фізкультури, радіє весь час - в неї посмішка не сходить з обличчя. Тоді цей урок, як на мене, й буде ефективним, - говорить вчитель.

Як у Вінниці вчитель-переселенець прививає учням любов до спорту

Неабияк радіють вчителю-новатору і колеги. Кажуть, він - справжня знахідка для ліцею. Адже власними ідеями ділиться і з ними.

На таких вчителях і тримається вся сучасна освіта, - переконана директорка ліцею Сніжана Осипчук.

Попри всі біди, які принесли окупанти, Олексій Качан з перспективою дивиться на освітянське майбутнє України. Чоловік працює вчителем, активно викладає лекції з цікавої фізкультури в академії безперервної освіти. Він планує стати науковцем та завзято працює над втіленням власного всеукраїнського проєкту «Єдина Україна».

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар