Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 лютого 2023
-4,2 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Восьмирічна Марійка з Вінниці обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ
12 серпня 2022, 17:41
Восьмирічна Марійка з Вінниці обрізала волосся, щоб допомогти ЗСУ

Марія Велічко вирішила підстригти своє довге волосся й продати. Отримані за коси 3 тисячі гривень, дівчинка віддала на придбання батарей живлення для українських захисників.

Волосся ростили все життя Марійки - вісім років, але прийшов час з ним розлучитись. А можливість у такий спосіб допомогти нашим військовим полегшила цей процес, - каже Ганна Велічко. 

Я завжди плекала волосся дочки і дуже люблю її косу. Але доглядати за ним не просто. І, щоб надати рішенню обрізати волоссю змісту, вирішили з чоловіком і донею задонатити отримані за волосся гроші військовим. Завжди допомагаємо. Раніше збирали на дрон. Тепер на батареї, - розповіла мама Марійки.  

Рішення про нову зачіску приймали всією родиною. Але Марійка зауважила - рішення її. Дівчинка зізнається, що не жалкує за волоссям і рада, що змогла допомогти у зборі коштів на потреби ЗСУ.

Волонтерка, яка займається збором грошей на придбання батарей живлення Марина Гончарук каже, що наразі хлопцям на передову потрібно 4 батареї живлення. Придбати поки вдалося лише одну, оскільки їх вартість близько 30 тисяч за штуку. Тож збір коштів триває. 

Зараз зменшилась кількість тих, хто донатить. Збір затягнувся. Тому я плету патріотичні браслети для продажу чи просто дарую тим, хто перерахував кошти. Вторговані за браслети гроші всі підуть на закупівлю батарей, - зізнається жінка. 

Реквізити для збору коштів на батареї 4441114417004619 Марина Гончарук. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар