Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Водний балет і лазурова вода: “TVORCHI” випустили новий кліп, знятий у Черепашинцях
23 жовтня 2020, 16:39
Водний балет і лазурова вода: “TVORCHI” випустили новий кліп, знятий у Черепашинцях

Гурт “TVORCHI” презентував новий кліп, який знімали у Вінницькій області – на затопленому кар’єрі в Черепашинцях. Участь у зйомках взяв також один із найкращих водних балетів України.

 “TVORCHI” випустили кліп на головну пісню з нового альбому “Living My Life”. До речі, сам альбом, під назвою “13 Waves”, електронний дует з Тернополя презентував у вересні. У виданні його назвали бурхливою танцювальною роботою з купою потенційних хітів.

– “TVORCHI” називають нове відео своєю найвідвертішою роботою. Можливо, тому що для нього Андрій Гуцуляк і Джеффрі Кенні знялися в унікальному Черепашинецькому кар’єрі, де незвична для України лазурова вода розлилася в озеро серед хвойних лісів. Чи тому, що в кліпі танцює “Waterballet Mermaids” – один із найкращих водних балетів України, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що альбом “13 Waves” учасники дуету записували окремо один від одного на карантині, обмінюючись матеріалами через месенджери. Це 13 пісень, які музичний критик Ігор Панасов назвав бездоганний плейлістом для вечірок цієї осені.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар