Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінниця зустріне Новий 2023 рік з «Вар’ятами» у концерті «ТеСАМеШоу»
28 грудня 2022, 20:16
Вінниця зустріне Новий 2023 рік з «Вар’ятами» у концерті «ТеСАМеШоу»

У неділю, 1 січня,  о 19.00 у театрі ім. Садовського улюблені гумористи «ТеСАМеШоу» на ексклюзивному новорічному концерті радуватимуть усіх вінничан та гостей міста новими жартами, яскравими піснями, розривними мініатюрами – презентують таку величезну кількість радості та сюрпризів, якої вистачить на весь рік.

«Хлоп ці, що ми традиційно робимо першого січня? Їдемо у Вінницю! У кожну квіточку – підтримка Збройних сил України! І пам’ятайте: абсолютно нова програма! В Новий рік з новою програмою ! Чекаємо всіх з нетерпінням!», – запрошують всіх вінничан на концерті актори «ТеСАМеШоу».

У неділю на новому концерті вінничани першими побачать абсолютно нову святкову концертну програму з новими фірмовими історіями «Короля монологів» Владьо, яскравим батлом жартів, свіженькими яскравими веселими піснями Володимира Жогло та Сергія Полупана, а також безліч незабутніх номерів та мініатюру від Віталія Тільного та Валентина Сергійчука.

«Масштаби позитиву, усмішок і щастя, які всі отримають на концерті, будуть рекордними! Це наша ексклюзивна традиція і вже не перевірена 100-відсоткова новорічна прикмета: щоб весь рік був веселим і щасливим, перший день Нового року неодмінно варто зустріти на найвеселішому концерті з улюбленими артистами. У цей день у нас завжди аншлаг, а головне – дійсно особлива атмосфера. Повна зала щасливих людей, які на свято зібралися разом – це чудовий подарунок для всіх! Дві години абсолютної радості й сміху, які не забуваються!», – анонсують виступ організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». 

Актори «ТеСАМеШоу» – це не просто талановиті гумористи та співочі артисти, кожна репліка і навіть жорстке яке мить викликають хвилю сміху у залі, вони – справжні улюбленці публіки!

Їхній гумор міцний, як постріл «Байрактара»! Мова — файна українська! Серця — щирі й патріотичні! А концерти — завжди незабутні та надихаючі! За понад 12 років на сцені вони всі довели, що україномовний гумор – це гумор найвищого ґатунку.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар