Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 грудня 2021
1,0 °C
снег

Новини

Вінниця
Вінниця: Заспіваймо гімн у мальовничих куточках нашої країни і світу
06 серпня 2021, 11:32
 Вінниця: Заспіваймо гімн у мальовничих куточках нашої країни і світу

Долучитися до патріотичного челенджу з виконання головної пісні держави запрошують українців артисти подільського камерного хору «Леонтович-капела» з Вінниці.

Акцію присвячують 30-й річниці Незалежності держави. Її започаткували записом відеопривітання зі святом. Для цього обрали мальовниче місце, відоме багатьом туристам, - берег Південного Бугу у селі Сокілець, де вода шумить на Бузьких порогах.

"У нашого колективу виникло бажання записати Гімн України у власній інтерпретації, - каже керівниця камерного хору "Леонтович-капела" Ольга Бабошина. - Під час роботи над записом аудіо та відеозйомкою вирішили запросити до участі митців з інших регіонів держави і за її межами. Наша пропозиція - заспівати славень у мальовничих куточках країни і світу. Це гарний задум - виконати у переддень свята гімн держави у всіх куточках нашої великої квітучої країни. Зрештою, це може стати гарною пісенною традицією для нас, українців. Маємо гарну можливість продемонструвати свою єдність, патріотичний дух, любов і шану до рідної країни".

Як повідомляють ініціатори патріотичної акції, відеопривітання можна буде переглянути в соціальних мережах за хештегом #30роківНезалежностіУкраїни_Гімн України. Вони сподіваються, що їх підтримають солісти, інструменталісти, музичні професійні і самодіяльні колективи не тільки з нашої держави, а й ті українці, які проживають в різних куточках світу.

"Усіх радо запрошуємо приєднатися до челенджу, щоб зробити яскравий подарунок рідній країні у день 30-ї річниці її Незалежності. Особливо буде приємно, якщо до акції доєднаються українці з діаспори, тому що культура завжди об'єднувала, надавала самоідентифікацію і розуміння того, хто ми є у світі", - наголошує ініціатор челенджу Ольга Бабошина.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар