Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
11 квітня 2021
12,6 °C
ясно

Новини

Вінниця
Вінниця пожертвує релігійній громаді приміщення на Тяжилові для розміщення благодійного закладу
14 вересня 2020, 14:11
Вінниця пожертвує релігійній громаді приміщення на Тяжилові для розміщення благодійного закладу

До сесії Вінницької міської ради підготували проект рішення про передачу релігійній громаді Римо-Католицької Церкви двох приміщень в мікрорайоні Тяжилів. Там планують розмістити благодійний заклад – центр естетичного виховання дітей.

Проект рішення опублікований на сайті Вінницької міської ради.

«1. Передати релігійній організації «Релігійна Громада (Парафія) Божого Милосердя Кам‘янець-Подільської дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Вінниця» за договором у пожертву для розміщення благодійного закладу – центру естетичного виховання дітей належні Вінницькій міській об‘єднаній територіальній громаді на праві комунальної власності:

1.1. Нежитлові приміщення, розташовані на земельній ділянці з кадастровим номером: 0510100000:01:062:0003 за адресою: вул. Москаленка, 42а в м. Вінниці;

1.2. Нежитлові приміщення (котельня з приміщеннями господарського призначення), розташовані на земельній ділянці з кадастровим номером: 0510100000:01:062:0004 за адресою: вул. Москаленка, 42 в м. Вінниці.

2. Уповноважити заступника міського голови Матусяка С.В. на підписання від імені Вінницької міської об‘єднаної територіальної громади договору, зазначеного в п. 1. рішення.

3. Всі витрати, пов’язані з укладанням та нотаріальним посвідченням договору, зазначеного в п. 1. рішення, покладаються на релігійну організацію «Релігійна Громада (Парафія) Божого Милосердя Кам‘янець-Подільської дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Вінниця», - зазначено в проекті рішення.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар