Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 лютого 2021
3,6 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
Вінницький "синьоокий ліцей" носитиме ім’я колишнього директора Олександра Сухомовського
29 січня 2021, 13:32
Вінницький "синьоокий ліцей" носитиме ім’я колишнього директора Олександра Сухомовського

Школа-ліцей № 7 міста Вінниці носитиме ім’я колишнього директора Олександра Сухомовського, який пішов з життя у вересні минулого року.

Учасники громадських слухань були одностайні в голосуванні з цього приводу. Учні й випускники школи та їхні батьки вдячно згадують директора як чудового педагога. Саме Олександр Сухомовський поклав початок якісним перетворенням у закладі. У 1990 році він очолив колектив школи, а в 1992-му почали діяти перші ліцейні класи. Заклад має розгалужені міжнародні зв’язки, його учні перемагають у міжнародних олімпіадах і конкурсах. Тепер школа-ліцей № 7 – один з найпрестижніших навчальних закладів міста.  Олександра Сухомовського нерідко називають революціонером в освіті. 

Незважаючи на те, що Олександр Сухомовський помер від коронавірусу, на його похорон прийшли і приїхали дуже багато людей. 

За три тижні до смерті Олександр Сухомовський відзначав ювілей. Учителі, учні і випускники школи влаштували йому грандіозне привітання, а він дякував усім, ставши на коліна.

Додамо, що Сухомовський - спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, заслужений працівник освіти України(2006), нагороджений знаком МОН України "Василь Сухомлинський", медаллю і дипломом І ступеня "Pro Memoria" Республіки Польща, фіналіст програми "Партнери в освіті" (2003), переможець міського конкурсу "Директор року" у номінації "Директор-новатор", Лауреат обласної педагогічної премії (2008), переможець конкурсу "Директор ХХІ століття" 2013р., переможець V, VI, VII міжнародних виставок "Сучасні заклади освіти" 2014 р., 2015 р., 2016 р.

Коли у соцмережах з’явилося повідомлення про результати слухань, у коментарях користувачі мережі висловлювати думку про те, що ім’ям Сухомовського слід назвати й вулицю, на якій розташований ліцей. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар