Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 червня 2021
21,9 °C
дождь

Новини

Вінниця
Вінницький суд зобов’язав сплатити 2 мільйони гривень інтернет-продавця з Хмельниччини
10 листопада 2020, 14:12
Вінницький суд зобов’язав сплатити 2 мільйони гривень інтернет-продавця з Хмельниччини

Сьомий апеляційний адміністративний суд у Вінниці зобов’язав виплатити 2 мільйони гривень жителю Хмельниччини. Чоловік торгував по Інтернету та не сплачував податки.

«Рішенням Вінницького апеляційного суду підтверджено правомірність винесених Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області повідомлень – рішень за результатами документальної перевірки приватної особи, яка не сплатила до бюджету понад 2 мільйони гривень. Зазначена особа, не будучи суб’єктом господарювання, здійснювала реалізацію товарів через мережу Internet. При цьому за такого роду комерцію підприємливий громадянин отримував доходи у вигляді грошових переказів на карткові рахунки, відкриті у комерційному банку, без сплати податків», - повідомляє Державна податкова служба України

За результатами перевірки було донараховано понад 2 мільйони гривень.

 

 

«Зокрема, податку на доходи фізичних осіб 964 тисячі гривень, військового збору – понад 80 тисяч гривень, єдиного соціального внеску – 292 тисячі гривень, ПДВ на суму 788 тисяч гривень та 680 гривень фінансових санкцій за неподання звітності», - підраховують у податковій.

На сьогодні податкові повідомлення – рішення, прийняті за результатами перевірки, набрали законної сили. Податковою службою вживаються заходи зі стягнення заборгованості до бюджету.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар