Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,4 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінницький обласний центр МСЕК буде показувати свою роботу в соцмережі
19 грудня 2022, 20:27
Вінницький обласний центр МСЕК буде показувати свою роботу в соцмережі

Роботу Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи вирішили зробити прозорою. Актуальну інформацію тепер будуть викладати на офіційному сайті центру, а також відповідатимуть на питання у соціальній мережі.

«Робота МСЕКів має бути прозорою! Я про це неодноразово наголошувала й про це говорили з в.о. головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Юлією Даниленко.

Що уже вдалося зробити:

  • МСЕК вперше за останні 8 років оновив свій сайт, тепер там актуальна інформація;
  • Створили телефон гарячої лінії - 0432-69-79-21;
  • А відтепер ще й мають свою сторінку у Фейсбук.

Це, мабуть, чи не єдиний обласний центр медико-соціальної експертизи, який розповідатиме й показуватиме свою роботу в соціальних мережах», - повідомила Ольга Задорожна.

На сторінці центру у Фейсбук вже з’явився перший пост, в якому наголошується, що «сторінка - це ще один крок до прозорості роботи МСЕК і канал комунікації з нашими пацієнтами, й не тільки».

На своїй сторінці центр обіцяє викладати інформацію щодо: роботи МСЕК, познайомить з усіма комісіями які працюють у Вінницькій області, покаже як відбуваються огляди, розкаже про зміни в роботі МСЕК. А якщо користувачі будуть мати питання до центру – можуть написати в приватні повідомлення.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар