Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінницький народний ансамбль здобув перемогу на конкурсі у Грузії
02 серпня 2021, 14:30
Вінницький народний ансамбль здобув перемогу на конкурсі у Грузії

У місті Батумі, що у Грузії, пройшов міжнародний конкурс «Золоте руно». Перемогу у конкурсі вдалося вибороти народному вокальному ансамблю «Оберіг» Донецького національного університету ім. В. Стуса.

«Золоте руно» — це міжнародний фестиваль, який проводиться уже 10 років та став традиційним для Грузії. Цьогоріч у ньому взяли участь колективи з Грузії, Білорусі, Казахстану та України.

Представниками Вінниччини у Грузії стало 10 артистів: 4 солісти «Оберегу», а також вихованці Гніванської дитячої школи Юрій та Дмитро Бегаси, Юлія та Вероніка Тройніцкі (викладач Тетяна Магнушевська), Мар’яна Щербина — вокалістка Він­ницької дитячої школи мистецтв, та вчитель історії з Гнівані Олександр Коваль.

«Міжнародне журі високо відзначило виступи усіх наших вихованців, проте перше місце дісталося народному вокальному ансамблю «Оберіг» ДонНУ ім. В. Стуса, солісту Юрію Бегасу та Юлії Тройніцкій. Бурхливі оплески лунали й лунали, від цього було хвилююче і приємно водночас», – зазначає керівник ансамблю Ніна Бегас.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар