Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,4 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінницький ліцей отримав дві тонни гуманітарного вантажу від волонтерів з Польщі
22 грудня 2022, 23:55
Вінницький ліцей отримав дві тонни гуманітарного вантажу від волонтерів з Польщі

Фура подолала майже півтисячі кілометрів, аби довезти вкрай необхідний вантаж. Польську допомогу волонтери розподілять між військовими та мешканцями Браїлівського будинку для людей похилого віку. Налагодити зв'язок та залучитись підтримкою 55 міст з 16 країн світу вдалось координаторам Міжрегіонального гуманітарного штабу.

Ініціатор благодійної допомоги наш земляк. Сергій Гелета корінний вінничанин. Але 12 років живе у Польщі. Та коли почалось повномасштабне вторгнення в Україну – не вагаючись кинув роботу. І почав возити гумдопомогу туди, де вона потрібна.

Будівельна компанія дала буса і так я вожу допомогу по всій Україні - Куп'янськ, Ізюм... До фондів українських, більшою мірою - до військових, - каже Сергій Гелета.

Чоловік приїхав разом зі своєю 16-річною донькою. Дар’я разом з татом живе в Польщі. Та допомагає йому наближати перемогу рідної України. 

В Україні якось по-іншому почуваюсь - кохаю цю країну. Дуже люблю Польщу, люблю Україну -  живу на дві країни, - говорить Дар’я.

У вантажі, який привіз Сергій Гелета – два генератори, спальні мішки, каримати, їжа і багато теплого одягу. Директорка ж згадує як починалась співпраця з волонтерами.

Перший вантаж - то ліки, які необхідні, щоб допомагати пораненим бійцям. Ми очікували, що в наші лікарні будуть привозити поранених - так воно і було. Тому перша допомога - це були медикаменти, перев'язувальні матеріали та все інше, що необхідне лікарням, - каже директорка вінницького ліцею Ганна Романова.

На знак вдячності вінницькі ліцеїсти презентували волонтерам із Польщі прапор дружби країн-сусідок та заспівали новорічну пісню.

Цього разу польську допомогу волонтери розподілять між військовими та мешканцями Браїлівського будинку для людей похилого віку. Це далеко не перша допомога Вінниці від закордонних партнерів. Налагодити зв'язок та залучитись підтримкою 55 міст з 16 країн світу вдалось координаторам Міжрегіонального гуманітарного штабу.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар