Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,4 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінницький краєзнавчий музей поповнився новими “трофейними” експонатами
16 грудня 2022, 16:33
Вінницький краєзнавчий музей поповнився новими “трофейними” експонатами

Вінничани, які воюють у складі однієї з окремих гірсько-штурмових бригад, передали з волонтерами для Вінницького обласного краєзнавчого музею трофеї, здобуті на Херсонщині. Йдеться про трофейні радіостанцію Р-159 та корпус міни МОН-90, які тепер стали експонатами музею.

Про це повідомляється на сайті Армія.Inform та фейсбук-сторінці музею.

– Виставка “України щит” доповнено новими експонатами – трофейними радіостанцією Р-159 та корпусом міни МОН-90, знайденими та переданими нам бійцями 15-го окремого гірсько-штурмового Севастопольський батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади після успішного звільнення населених пунктів Херсонщини восени 2022 року, – йдеться на сторінці музею.

Як зазначають на сайті Армія.Inform, до цього вінницькі волонтери привезли зі Сходу ще один експонат — банер, що розміщувався на одному з російських блокпостів у Харківській області та вказував на поширення нібито “африканської чуми свиней” в Україні. Зі слів волонтерів, саме через вигадану епідемію окупанти блокували виїзд місцевих мешканців з окупованої території на підконтрольну Україні.

 

 

 

 

Наразі виставка “України щит” експонується у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї експонується вже третій місяць.

Фото з сайту Армія.Inform

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар