Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-0,4 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
Вінницьких школярок навчали виділяти ДНК з овочів та фруктів
02 грудня 2021, 13:43
Вінницьких школярок навчали виділяти ДНК з овочів та фруктів

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience провела віртуальний табір для дівчат “Girls Agro Camp” в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle, започаткованої з метою сприяння популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві. 

П’ятиденний онлайн табір розрахований на учениць шостих класів, які починають вивчення біології та хімії, з метою заохочення їх займатися природничими науками та подолати гендерну нерівність в напрямку STEM (наука, технологія, інжиніринг та математика) сільськогосподарської галузі.

Коли ми подавали заявку і нас відібрали на табір, у нас були дуже великі очікування. Та наші очікування не лише справдилися, вони перевершили себе. На таборі була не лише біологія, як ми уявляли, а ми побачили, що у понятті агробіології перетинаються безліч наук, з якими ми познайомилися ближче. Серйозні та водночас прості й цікаві досліди. Дівчата в захваті від свого перебування в таборі. Шкодують лише про одне: що табір завершився. Але не завершилася їхня цікавість до науки й вони планують продемонструвати досліди в школі однокласникам на природознавстві, - каже практична психологиня Великомитницького закладу загальної середньої освіти І-III ступенів (Вінницька область) Людмила Бузівська.

Програма табору включала навчання базових знань з хімії та біології. Всі заняття проводилися з елементами ігор. Дівчата на практиці дізнавалися про ДНК та виділяли його з овочів та фруктів, вивчали можливості рослин, виготовляли власну метеостанцію, познайомилися з різноманітними погодними явищами та досліджували використання альтернативних способів живлення.

Вінницьких школярок навчали виділяти ДНК з овочів та фруктів

Навчання здобули понад 20 дівчат з Дніпропетровської, Рівненської, Миколаївської, Сумської, Кіровоградської, Вінницької та Львівської областей.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар