Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінницьких освітян відзначили заохочувальними наборами від ЮНІСЕФ. Про що йдеться?
11 січня 2023, 18:28
Вінницьких освітян відзначили заохочувальними наборами від ЮНІСЕФ. Про що йдеться?

Сьогодні, 11 січня, в актовій залі Центру професійного розвитку педагогічних працівників директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко передала 25 педагогам заохочувальні набори для проведення занять в рамках проєкту «Підтримка освітян, дітей і батьків у підготовці до повернення до школи та створення безпечного навчального середовища в класі в умовах надзвичайної ситуації», який реалізує ЮНІСЕФ спільно з Донецькою обласною організацією осіб з інвалідністю.

Фахівці, які взяли участь у навчанні «Побудова інклюзивного середовища в закладі освіти» в рамках цього проєкту, працюють в сфері інклюзивної освіти, мають досвід тренерської діяльності і після завершення навчання вже встигли поділитися набутими знаннями зі своїми колегами під час каскадних тренінгів.

«Для нас дуже важливо, що педагоги також мобілізують всі свої сили для надання психосоціальної підтримки дітей та батьків, особливо в контексті побудови інклюзивного середовища. І дуже цінно, що до цієї роботи доєднуються громадські та міжнародні організації, зокрема Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)», – зазначила Оксана Яценко.

Нагадаємо, що Вінницька громада співпрацює з молодіжними проєктами Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з 2018 року. У грудні 2021 року Вінниця отримала офіційний статус ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» і стала однією з перших в Україні, кому присвоїли почесне звання.

Після початку війни з російським агресором робота з реалізації міжнародної ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» не припинилась, проте план дій змінився з огляду на потреби та інтереси дітей сьогодні.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар