Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
9,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінницьку молодь вчать як отримати гарну роботу
28 липня 2021, 18:15
Вінницьку молодь вчать як отримати гарну роботу

Як знайти роботу та започаткувати власну маючи диплом і не маючи професійного досвіду,  цього навчають вінницьку молодь розповідають в рамках проєкту "Розвиток навичок працевлаштування". Організували тренінги молодіжні організації Молдови, Румунії та України. Навчання молоді триватимуть 12 днів.

Наразі у Вінниці проходить другий етап, розповідає організаторка Оксана Бондар. У них беруть участь 15 людей віком від 16 до 40 років з Вінницької, Рівненської та Хмельницької областей. Їх безкоштовно вчать як відкрити власну справу, додає Оксана Бондар.

"Ми передаємо знання для того, щоб молодь була конкурентоспроможною на ринку праці", — розповідає організаторка Оксана Бондар.

В рамках проєкту навчають і соціальному підприємництву. Роблять це на прикладі закладу "Коцюбинський 220". Це соціальний ресторан, який планують відкрити у Вінниці. Його кураторка Олена Павлова розповідає, там працюватимуть люди з інвалідністю, а гостей пригощатимуть стравами подільської кухні.

Вінницьку молодь вчать як отримати гарну роботу

Серед учасниць проєкту Катерина Лапчевська. Дівчина навчається на юриста. Питання працевлаштування, каже, для неї актуальне.

"Хочуть студента з вищою освітою. Доводеться переймати досвід в старших, цікавитися такими тренінгами", — каже Катерина Лапчевська.

Вінницьку молодь вчать як отримати гарну роботу

27-річна Аліна Янчук приїхала з Бершаді. Розповідає, здобутими навичками буде ділитися з молоддю у своїй громаді.

"Користність і крутість проєкту в тому, що ми здобуваємо навички з працевлаштування, поїдемо додому і будемо ділитися досвідом", — каже Аліна Янчук.

Третій етап навчань у Вінниці проходитиме з 12 по 15 серпня в молодіжному центрі Квадрат".

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар